Tabasime meiegi end tassimas rasket terrassimööblit kuuri alla ja siis jälle tagasi.


  Igapäevaelus püüame alati kujundada oma elukeskkonda võimalikult mugavaks, et  puhkehetkedel oleks hea lõõgastuda. Kui vähegi ilm lubab, siis õues terrassil on selleks ideaalne koht. 

Selleks, et terrassimööbel ja muu inventar ilmastikule vastu peaks, tuleb ta reeglina sügisel katuse alla viia ja kevadel jälle välja tuua. Lisaks veel puidu kaitseks erinevad peitsimised ja õlitamised. Need tegevused just palju rõõmu ei paku - ehk on isegi vastumeelsed, sest arvestama peab aja-, energia- ja rahakuluga.   

Meie loodud mööblit ei pea talveks katuse alla viima, sest tänu materjalivalikule peab ta karmidele ilmastikutingimustele vastu.

Otsustasime luua Eesti disainiga põhjamaa ilmastikule vastupidava terrassimööbli. Lõime ettevõtte Tulavalla OÜ ja kaasasime oma meeskonda Eesti tuntud disaineri Üllar Karro, kes meie mööbli lihtsasse, kuid nägusasse vormi paneb. Materjalideks kasutame roostevaba terast ning termotöödeldud puitu. Disainitud on mööbel tugeva konstruktsiooniga, kuid samas piisavalt kerge, et teda liigutada. 


Meie mööbli tootmisprotsess algab disainimisest, kus peamine rõhk on toote ergonoomikal, lihtsusel ja vastupidavusel.

Seejärel valime materjalid ja valmistame terasosa. Roostevabast terasest detailid saeme hoolikalt mõõtu, keevitame TIG keevitusega kokku, siis lihvime ja vajadusel poleerime. Kui terasosa on valmis, siis saeme ja lihvime puitdetailid ning seejärel kinnitame need terasraamile kasutades selleks roostevaba kinnitustarvikuid.